تبلیغات
مردمان سپید - شهدای روستای سنگ سفید
مردمان سپید
به روستای باصفای سنگ سفید خوش آمدید
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


روستای سنگ سفید یکی از توابع شهرستان خوانسار در 5کیلومتری این شهر واقع شده است و علت نامگذاری این روستا به این نام به دلیل وجود سنگ بزرگ چخماقی واقع در تپه مشرف به روستا است که به عنوان یک نظر گاه یا قدمگاه و مکانی که کراماتی از اهل بیت در آن دیده شده تقدس خاصی برای مردم روستا دارد.
شاخص ترین ویژگی این روستا وجود 14شهید بزرگوار در آن است که مایه سربلندی و عزت مردم این روستا هستند.
این وبلاگ نیز به عنوان اولین وبلاگ معرفی این روستا و در امتداد اهداف عالی این شهیدان بزرگوار ساخته شده است و امید واریم که شما نیز ما را در این راه یاری کنید.
همشهری های محترم میتوانند مطالب و نظرات خود را از طریق نظرات وبلاگ و یا از طریق ایمیلsangsefidi92@chmail.irدر اختیار ما قرار دهند.
نظرات شما سبب دلگرمی ماست،منتظر نظرات ارزشمندتان هستیم.

مدیر وبلاگ :اینجانب
نویسندگان
نظرسنجی
شما جزء کدام دسته هستید


بپاس  14شهید روستای سنگ سفید
بسم رب الشهدا و صدیقینشاهدان به سوی یار نظر کرده اند....
شما چرا ای لاله های شگفت انگیز به زمین می نگرید؟؟؟!!!...
شاید!!!....
به شهیدان در خاک آرمیده تعظیم می کنید!!!.....


عکس شهدای روستای سنگ سفید ای آنکه بر کناره ازلی و ابدی وجود بر نشسته ای
ای شهید
دستی برآر،دستی برآر
و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را از این منجلاب بیرون کش


ازتمای کسانی که خاطرات و یا اطلاعاتی از شهدای این روستا دارند در خواست می شود در  معرفی هر چه بهتر  این عزیزان ما را یاری کنند
نوع مطلب : شهدای روستا، 
برچسب ها : شهدای روستای سنگ سفید+عکس،
لینک های مرتبط : حاج احمد خراسانی، پاتخت خوسار،
          
سه شنبه 28 آبان 1392
سه شنبه 30 دی 1393 11:05 ق.ظ
سلام
وبلاگتون خیلی عالیه
در صورتی که تبادل به لینک داشتید بهمن هم اطلاع بدید.
با تشکر
شنبه 20 دی 1393 06:17 ب.ظ
بعد از کربلای 5 و آزادسازی شملچه، پیکر شهدای عملیات آزادسازی خرمشهر که بیشتر از گردان مالک‌اشتر بود کشف و به دیار خودشان انتقال یافت شهدایی چون احمد خادم‌حسینی، پرویز عظیم‌پور، برات سقایی،شهماری و جدی از جمله این شهیدان بودند.
در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه، فرماندهان و رزمندگان به نام و ناآشنایی که چکیده 6 سال دفاع مقدس بود را از دست دادیم به طوری که 80 درصد آنان در شلمچه شهید شدند.

شلمچه نمایشگاه حقیقی اوج عشق و جنون بود. در حال حاضر هم برای خود نوحه‌سرایی دارد. هنوز هم پدران و مادرانی هستند که زینب‌وار در کربلای ایران دنبال گم شدگان خود هستند تا شاید نشانی از آنها بیابند. آنهایی که عهد کرده بودند که در این منطقه به شهادت برسند به خواسته‌هایشان رسیدند.
19/10/1393
احمدخراسانی
شنبه 20 دی 1393 06:16 ب.ظ
بسمه تعالی
19دی ماه سالروز عملیات كربلای 5 در سال 1365 مصادف با بیست و هشتمین سالگرد شهیدان گلگون کفن کربلای ایران تخصیصا شهیدان سنگ سفید شهیدمحمد زمانی و شهیدنبی الله زمانی
احمد خراسانی در مورد عملیات کربلای 5 می‌گوید:در عملیات کربلای 5، در واقع جنگ پایان یافت در حقیقت این عملیات سرنوشت جنگ را تعیین کرد و بعد از این عملیات بود که ضعف و عدم توانایی رژیم بعثی عراق به دنیا ثابت شد و فشارهای وارده در این عملیات منجر به صدور قطعنامه 598 شد و تنها به دلیل جابجایی بندهای قطعنامه،جنگ دو سال دیگر ادامه یافت.

عملیات کربلای 5 از نظر تعداد شهیدان ما و کشته‌شدگان عراقی،کل مهمات جنگی مصرف شده و دستاوردهای جنگ با کل جنگ هشت ساله ایران و عراق برابری می‌کند. به طوری که در جبهه می‌گفتند:در جبهه کربلای 5 بودی وقتی طرف می‌گفت خیر، می‌گفتند: پس بگو در جنگ نبودی.

در این عملیات اوج درگیری نیروهای دو طرف جنگ، شهادت، ایثار، از جان گذشتگی، جنون و صبر را شاهد بودیم. میزان فشار و استرس آنقدر بالا بود که حاضران در این برهه زمانی را نسبت به دنیا بی‌تفاوت کرده بود.

آزاده دفاع مقدس جنگ جناب آقای خراسانی به تصرف مهمترین و سوق‌الجیشی‌ترین مواضع عراقی‌ها در عملیات کربلای 5 اشاره و تصریح کرد: در این عملیات 60 هزار نیروی عراقی کشته و مجروح شدند و قدرت نظامی عراق به شدت تحلیل رفت. اگر چه‌ ما نیز در این عملیات شهدای بزرگواری چون شهید محمد زمانی و شهید نبی الله زمانی وده ها شهید دیگر که در طول جنگ در منطقه خبره شناخته شده بودند را از دست دادیم.

بعد از این عملیات، در سال 66 و 67 آمریکا و روسیه مستقیما وارد میدان شدند و با حمایت موشکی، هواپیمایی و توپخانه‌ای قدرت نظامی عراق را 2 برابر بالا بردند. بعد از پیروزی ایران در عملیات کربلای 5، دنیا و اراده‌های بین‌المللی دست به دست هم دادند تا سرنوشت جنگ در میادین جنگی تعیین نشود لذا سرنوشت جنگ را به پای میز مذاکره کشاندند.

شلمچه مصداق بارز کربلای ایران است و خاک مقدس‌تری از شلمچه وجود ندارد. در این منطقه در 10 عملیات صدها نفر با لب‌های تشنه در مقابل آتشبارهای سنگین دشمن، آرام و ساکت شربت شهادت نوشیدند و پیکر مطهرشان سالیان سال در آنجا ماند.


چهارشنبه 17 دی 1393 11:20 ب.ظ
« مهدی جان»
تمام راه ظهور تو با گنه بستم
دروغ گفته ام آقا كه منتظر هستم

كسی به فكر شما نیست راست می گویم
دعا برای تو بازیست راست می گویم

اگرچه شهر برای شما چراغان است
برای كشتن تو نیزه هم فراوان است

من از سرودن شعر ظهور می ترسم
دوباره بیعت و بعدش عبور می ترسم

من از سیاهی شب های تار می گویم
من از خزان شدن این بهار می گویم

درون سینه ما عشق یخ زده آقا
ت تمام مزرعه هامان ملخ زده آقا

كسی كه با تو بماند به جانت آقا نیست
ب برای آمدن این جمعه هم مهیّا نیست
حاج احمد خراسانی .محتاج دعا
چهارشنبه 17 دی 1393 11:01 ب.ظ
عراقیها خیلی از بچه ها می ترسیدند گاه و بی گاه سر زده از قاطع ها همان اطاقهای خودمان که به صورت صوله عای بزرگی بود که هر کدام قریب 200 اسیر را جاه کرده بودند .البته بدون هر گونه وسایل گرمایی و روزهای اول البته نه روزهای اول بلکه ماها و قریب دو سال ابتدای اسارت به همین صورت بود روی سیمان نه کفشی داشتند و نه لیاسهای مناسب و نه یک عدد زیرانداز آنقدر از خدا بی خبر بودند که با تمام آن سرمای زمستان
روزها آب کف اطاقها می پاشیدند . سهمیه آب برای 24 ساهت برای 200 نفر حبانه 25 لیتری بود که واقعا جواب گویی 200 نفر نبود نه برای خوردن و نه برای دستشوی و یا برای وضو و غیره بچه ها همه پا برهنه بودند روی سیمانهای کف اطاقها قدم می زدند گر چه قدم زدن هم ممنوع بود ولی آن وحشت را از بچه ها و اردوگاه داشتند گویا متوجه شده بودند یکی از اسرا یک عدد قرآن از جبهه ها هنوز پیشش است و شب ها بصورت مخفی و نوبتی و چرخشی می خواندند خیلی می ترسیدند که به هر نحوی شده پیدا کنند هر روز تفتیش هر روز به هم زدن اطاقها .........ادامه...
چهارشنبه 17 دی 1393 10:37 ب.ظ
qods.shoraost.ir fh با سلام ضمن عرض سلام و خدا قوت مطالب روز ای حقیر در شورای اسلامی شهر قدس و تهران در مناسبت های مربوطه می باشد به ازدحام کارم اگه فرصت دادن مطلب را ندارم ولی سری به سایت شما که زحمت می کشید می زنم و ویزه تشکر می کنم
حاج احمد خراسانی کوچک همه شما عزیزان 1393/10/17
اینجانب با سلام و سپاس فراوان به خاطر توجه شما
چهارشنبه 17 دی 1393 10:36 ب.ظ
qods.shoraost.ir fh با سلام ضمن عرض سلام و خدا قوت مطالب روز ای حقیر در شورای اسلامی شهر قدس و تهران در مناسبت های مربوطه می باشد به ازدحام کارم اگه فرصت دادن مطلب را ندارم ولی سری به سایت شما که زحمت می کشید می زنم و ویزه تشکر می کنم
حاج احمد خراسانی کوچک همه شما عزیزان 1393/10/17
شنبه 22 آذر 1393 12:54 ق.ظ
بادعای خیر وتوفیقات متعالی عزیزانم از ذر گاه حق
اینجانب ممنون
پنجشنبه 13 آذر 1393 09:39 ق.ظ
سلام از وبلاگت خیلی خوشم اومد به منم سر بزن و آدرس وبلاگتو واسم بزار تا بتونم هر روز من و بقیه بازدید کنندگان سر بزنیم محلی که وبلاگتو ثبت میکنی بزرگترین دایرکتوری وبلاگ نویسان ایران است و پر بازدید ضمنا در این مرکز کسب درآمد از وبلاگتم میتونی بکنی.ممنون
شنبه 8 آذر 1393 11:07 ق.ظ
بسمه تعالی
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی و تقارن آن با ماه محرم و صفر و جهت آشنایی عزاداران حسینی با بایدها و نبایدهای عزاداری در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفایشان مسابقه کتایخوانی با محوریت کتاب ((اشک باید راز دار باشد )) برگزار می شد.
لازم به توضیح است این مسابقه ویژه وبلاگ نویسان و همشهریان عزیز خوانساری است.
همشهریان عزیز می توانند با مطالعه کتاب و پاسخ به پرسشنامه در این مسابقه شرکت نمایند.
جهت اطلاعات بیشتر به خوانسار بلاگ مراجعه فرمایید
دوشنبه 26 آبان 1393 12:15 ق.ظ

5) یکی از نشانه‏های مؤمن، زیارت امام حسین علیه‏السلام در روز اربعین است. از حضرت امام حسن عسکری علیه‏السلام روایت شده است که علامت‏های مؤمن پنج چیز است؛ پنجاه و یک رکعت نماز فریضه و نافله در شبانه‏روز، زیارت اربعین، انگشتر به دست راست کردن، پیشانی بر خاک نهادن در سجده و بسم الله را بلند گفتن‏۱ و یکی از وظایف شیعیان را اهتمام به زیارت اربعین بر شمرده‏اند.
مدرس دانشگاه احمد خراسانی 25/08/1393
اینجانب با تشکر فراوان از شما به خاطر نظر ارزشمندتان ان شاء الله توفیق انجام این فرایض نصیب همه گردد. ممنون منتظر دیگر پیامهای ازشمند شما هستیم
یکشنبه 25 آبان 1393 11:44 ب.ظ
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته بسیج بر بسیجیان جان بر کف گرامی باد
تاریخچه تاسیس بسیج:
با عرض سلام وتبریک به روح پر فتوح شهیدان گرانقدر و امام شهیدان و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای عزیزاز سلاله پاک حضرت زهرا (ص) و شهیدان وستارگان درخشان روستای سنگ سفید که باعث عزت و سربلندی این خطه شده اند و خانواده های معظم آنها که با صبر و استقامت خود نیت شوم دشمنان را به یاس و نا امیدی تبدیل کردند و کلیه جانبازان . ایثارگران و بسیجیان عزیز را تبریک می گویم یاد آور روز های تاریخی ابتدای انقلاب که با حرکت امام عزیز آغاز شد را دارم در مورخه۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸با صدور فرمان تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج 20 میلیونی . سخنان آغازین حضرت امام (ره) در فرمان تاسیس بسیج که این گونه بیان شده بود:" باید ما همه ی قوایمان را مجتمع کنیم برای نجات دادن یک کشوری ، باید اگر مسایلی برایمان پیش بیاید ، هر چند سخت باشد تحمل کنیم ." . ارزش های نوینی چون استقامت و پایداری ،ایثار و فداکاری ، احساس مسئولیت و ادای تکلیف ، حماسه آفرینی و عشق به شهادت را در بین مردم خصوصا نسل جوان آن زمان فزاینده کرد. و به سبب نظر و نگاه امام (ره) به بسیج و رشد همین روحیات معنوی در بسیجی بودن، که جوانان دلیر بسیجی دست از جان و تعلقات مادی شستند و شجاعانه در برابر زورگویی ها و تهاجم استکبار جهانی به میهن اسلامی مان 8 سال جانانه مجاهده کردند . به گونه ای که همه ی جهانیان و حتی دشمنان را به حیرت و تحسین وادار نمودند .
تقدیم به بهترین هایم
بسیجی بنده خاص الهی است
بسیجی در حقیقت یک سپاهی است
بسیجی گلشن دین را گلاب است
بسیجی آرمان شیخ و شاب است
بسیجی پاک از هرنقص و عیب است
بسیجی صاف از هر شک و ریب است
بسیجی را توقع نیست در کار
بسیجی نه تشریفات می خواهد نه دستار
بسیجی بنده شایسته اوست
بسیجی سر به سر وابسته اوست
بسیجی دل به این عالم ندارد
دلش را بر خدای خود سپارد
بسیجی سنگرش سجاده اوست
وصالش در شراب باده اوست
بسیجی مخلص دین مبین است
بسیجی پیرو مولای دین است
بسیجی فانی اندر انقلاب است
بسیجی حامی اسلام ناب است
بسیجی نی به فکر ملک ومال است
نه اندر غصه اهل وعیال است
بسیجی شعله ائی از نار عشق است
بسیجی سنبل گلزار عشق است
آزاده احمد خراسانی 25/08/1393

سه شنبه 6 آبان 1393 05:46 ب.ظ
پیام شهـــــــــدا به سرزمین ایـــــــــــران یادتان باشد قرارمون این نبود
جمعه 28 شهریور 1393 09:00 ب.ظ
اززبان فرزندجــانبــاز:
جنگ یک جدول تناسب بود_تاجوابش همیشه این باشد_پدرم ضرب درچهل درصد_حاصلش بخش برزمین باشد_عده ای راضریب منفی داد_عده ای رابه هیچ قسمت کرد_تاهرآنکس که سوءنیت داشت_تاابدزیرذره بین باشد_یک نفرکه فکرآب وخاک،که نه_درپی نان وآب بوددرجنگ_خطرجبهه راخریدبجان_تاپس ازجنگ خوش نشین باشد_یک نفرپشت خاکریزخودی_لشگرش راکه درمحاصره دید_سرخودراگذاشت روی زمین_تادعاگوی سرزمین باشد_یک نفرفارغ ازمعادله ها_بیخیال تمام مشغله ها_روی میدان مین قدم زد،تا_ته این فرش نقطه چین باشد_درجواب کسی که میگویدپدرازجنگ دست پربرگشت_هردوتاآستین اوخالیست_تاجوابش درآستین باشد_هم قطارپدرکه عکاس است_گفت درهشت سال جبهه وجنگ_حسرتش ماندبردلم یکبار،پدرت روبه دوربین باشد.
اینجانب
بسیار زیبا بود سپاس
جمعه 28 شهریور 1393 01:00 ق.ظ
سلام
خواهرم وبلاگتون عجیب بوی شهدارومیده،خداقوت،درپناه حق وزیرپرچم شهداموفق باشید.
من جزو ورزشکاران خوانسارم درسالن "شهیدزمانیدوست"بارهاتمرین ومسابقه داشتم،امادریغاکه عکس این شهیدتنهادربالای کمددفترسالنه وکسی شناختی نسبت بایشان نداره،بیایداین انتقادوبه گوش سایت اداره ورزش وجوانان برسونیم.
شایدعکس شهیددرسالن مانع برخی از رفتارهای غیراخلاقی بشه.
اینجانب
خیلی ممنون از پیام و اطلاعی که به ما دادین به امید همچنین روزی
اجرتون با شهدا
سه شنبه 25 شهریور 1393 06:25 ب.ظ
با سلام :
لطفا" نام صحیح شهید جمشید خراسانی را مرقوم فرمایید.
اینجانب
سلام
نام صخیخ ایشون جمشید خراسانی هست که اشتباها در برخی پوسترها با نام خمید خراسانی منتشر شده
پنجشنبه 13 شهریور 1393 01:39 ب.ظ
باسلام
بنده فامیل اقای زمانی راد هستم،واقعا از وقتی شنیدم هچین روستایی با همچین قدمت و مردمی بخوصوص طایفه حاج زمان وجود داره بسیار شگفت زده شدم.
پنجشنبه 6 شهریور 1393 12:19 ق.ظ
باسلام و عرض ادب
ضمن عرض تبریک هفته دولت به همه دولت مردان نظام و گرامی داشت ایام شهادت شهیدان گرانقدر شهید رجایی و باهنر وآرزوی توفیق خدمتگذاری به شایسته ترین بندگان خدا لازم دانستم این حقیر هم به شایستگی از شما عزیزی که با تمام وجود اقدام به تکریم شعائر انقلاب و اسلام وشهدا در یک روستائی که منور یه ستارگان درخشانی هستند که در دفاع از انقلاب ونظام جمهوری اسلامی گام عاشقانه بر داشتند و در این راه ارزشمند با افتخار به درجه شهادت نائل آمدند وتا ظهور حضرت مهدی (عجل)راه را هموار نمودند شدید تشکر نمایم
. اگر این توفیق (شهادت) هم از این حقیر سلب شد واز همسنگرانم جدا شدم و نام آزادگی نهاده شد امیدوارم با دعای خیر خانواده های معظم شهدای عزیز شرمنده آنه نباشم قطعا این عنوان ها تمام شدنی و ماندگاری نیست مگر اینکه برای رضا و مرضیه الهی باشد . ممنونم و واقعا قدردان زحمات شما فرزند و خلف شایسته سنگ سفید هستم و تا هستم به همه شما عزیزان افتخار می کنم . گر چه متاسفانه بار مسئولیت توفیق زیارت را از تک تک شما گرفته خدا نگهدار شما
06/06/1393
اینجانب سپاس فراوان و ممنون که از این وب دیدن کردین باز هم منتظر نظرات گران قدر شما هستیم
سه شنبه 28 مرداد 1393 03:48 ق.ظ
با سلام ودرود فراوان برشما دوست گرامی که با یادشهداورزمندگان به جوانان وجامعه روح ومعنویت می بخشید ویاد ان جمله ی زیبا می افتم که شهید قلب تاریخ است وخون شهیدان مانند خون امام حسین یزیدیان تاریخ رارسوا نمود 0علیرضاحاجی زمان از دزفول
اینجانب
سلام ممنون ار نظرتون
سه شنبه 28 مرداد 1393 03:48 ق.ظ
با سلام ودرود فراوان برشما دوست گرامی که با یادشهداورزمندگان به جوانان وجامعه روح ومعنویت می بخشید ویاد ان جمله ی زیبا می افتم که شهید قلب تاریخ است وخون شهیدان مانند خون امام حسین یزیدیان تاریخ رارسوا نمود 0علیرضاحاجی زمان از دزفول
اینجانب
سلام و سپاس فراوان
یکشنبه 26 مرداد 1393 02:17 ب.ظ
باسلام دوست خوب وعزیزم لطفا سری به سایت حاج علیرضا زمانی راد بزنید لطفا ومسعود زمانی راد که از نوادگان نظر علی حاجی زمان فرزند حاج زمان فرزند ابوطالب میباشند وتشابه را دریابید ولازم به ذکر است که مردم روستای سنگ سفید ونسبت ما با انان باعث افتخارمان میباشد و تمام بستگان ما که با ریز ودرشت فقط نوادگان حاج زمان حدودا 2500 نفر میباشیم بسیار خوشحالیم از این نسبت وخوشبختانه مرحوم پدر بزرگم یکی از پسر عموهایم راجهت جلوگیری از فرامش شدن بستگان گمشده اش رجبعلی نام گذاشته اند وبستگانمان در سنگ سفید متقابلا نظرعلی نام جد مارا جهت جلوگیری از فراموشی به یکی از فرزندان خود اطلاق نموده اند در ضمن فامیل ما شهیدان علیمحمد حاجی زمان واحسان زمانی راد ومحمد زمانی راد را به ملت ایران هدیه نموده اند با تشکر از شما دوست گرامی و عزیز علیرضا حاجی زمان ندیده ی حاجزمان خان
اینجانب
ممنون از اطلاع رسانیتون
یکشنبه 26 مرداد 1393 02:16 ب.ظ
باسلام دوست خوب وعزیزم لطفا سری به سایت حاج علیرضا زمانی راد بزنید لطفا ومسعود زمانی راد که از نوادگان نظر علی حاجی زمان فرزند حاج زمان فرزند ابوطالب میباشند وتشابه را دریابید ولازم به ذکر است که مردم روستای سنگ سفید ونسبت ما با انان باعث افتخارمان میباشد و تمام بستگان ما که با ریز ودرشت فقط نوادگان حاج زمان حدودا 2500 نفر میباشیم بسیار خوشحالیم از این نسبت وخوشبختانه مرحوم پدر بزرگم یکی از پسر عموهایم راجهت جلوگیری از فرامش شدن بستگان گمشده اش رجبعلی نام گذاشته اند وبستگانمان در سنگ سفید متقابلا نظرعلی نام جد مارا جهت جلوگیری از فراموشی به یکی از فرزندان خود اطلاق نموده اند در ضمن فامیل ما شهیدان علیمحمد حاجی زمان واحسان زمانی راد ومحمد زمانی راد را به ملت ایران هدیه نموده اند با تشکر از شما دوست گرامی و عزیز علیرضا حاجی زمان ندیده ی حاجزمان خان
یکشنبه 26 مرداد 1393 01:24 ب.ظ
باسلام به شما دوست عزیز در مرداد ماه امسال خدمت بستگان عزیزم زسیدم و طبق مستندات دقیق جد ما نظرعلی حدود 185سال پیش از روستای سنگ سفید به دزفول امده اند و طایفه حاجی زمان فرزندان رجبعلی فرزندان برادر نظر علی حاجی زمان می باشند واز شما کمال تشکررا دارم علیرضا حاجی زمان دزفول در ضمن خدمت حاج رضا علی بودیم پسر عموی گلم گرم مهربان صمیمی بامحبت
یکشنبه 26 مرداد 1393 01:21 ب.ظ
باسلام به شما دوست عزیز در مرداد ماه امسال خدمت بستگان عزیزم زسیدم و طبق مستندات دقیق جد ما نظرعلی حدود 185سال پیش از روستای سنگ سفید به دزفول امده اند و طایفه حاجی زمان فرزندان رجبعلی فرزندان برادر نظر علی حاجی زمان می باشند واز شما کمال تشکررا دارم علیرضا حاجی زمان دزفول در ضمن خدمت حاج رضا علی بودیم پسر عموی گلم گرم مهربان صمیمی بامحبت
پنجشنبه 16 مرداد 1393 10:29 ق.ظ
سلام خواستم در اینجا به اهالی مردم روستا نسبت به چندین موفقیت در بین بستگان خراسانی تبریک عرض کنم که باعث افتخار ماشدند. 1) راهیابی جناب حاج احمد خراسانی به شورای اسلامی شهرستان قدس و معرفی ایشان به عنوان ریاست شورای شهرستان قدس2) انتخاب مدبرانه و شایسته جناب مهندس علی اکبر خراسانی فرزند مصطفی به عنوان اولین شهردارتاریخ روستای سنگ سفید در شهرستان ملارد که سبب خوشحالی همگان گردید3) کسب مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی ار دانشگاه کرج توسط آقای حسن خراسانی فرزند غلامرضا4)راهیابی جوان عزیز ایمان خراسانی فرزند مجید به دانشگاه تبریز جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری دامپزشکی5)کسب رتبه اول مداحی در شهرستان قدس توسط مداح نوجوان میثم خراسانی فرزند احمد
اینجانب
سلام ممنون از اطلاع رسانیتون هرچند بنده هم جزو بستگان شما هستم ولی افتخار آفرینان دیگری از بستگان دیگری هم در خود روستا و مقیم شهرهای دیگر زیاد هستند. لطفا آنها هم معرفی شوند چرا که که این وب متعلق به همه اهالی روستای سنگ سفید است. سپاس
یکشنبه 5 مرداد 1393 11:08 ب.ظ
اگه دوست دارید وبلاگتون با یه هزینه خیلی خیلی کم بشه سایت به ما ایمیل کنید.khansarhost@gmail.com
یکشنبه 18 خرداد 1393 09:29 ب.ظ
در وبلاگ پاتخت برخی دوستان نظر داده اند که نام وبلاگ پاتخت را عمومی کنم به طوری که دربرگیرنده نام خوانسار، زبان خوانسار و دوران دفاع مقدس باشد. نظر شما برایم مهم است. منتظر نظرتان هستم.
اینجانب
به روی چشم
جمعه 16 خرداد 1393 05:31 ب.ظ

۩۩۩ ☫ او خواهد آمد ☫ ۩۩۩

مهدی صاحب زمان (عج)بهر اصلاح بشر دارو ودرمان می رسد

مصلح دنیا و دین از سوی یزدان می رسد

مُــصلح دنیـا ودین درانتــــــظار امرحـــق

بعد فرمان خدا هر دم شتابان می رسد

نغمهء جا ء الحق از کوی حجاز آید بگوش

نوبت اجرای حق باحکم قرآن می رسد

تکیه بر دیوار حق با محور اجرای عدل

خال در روئی که با احکام سبحان میرسد


مهدی صاحب زمان آن یار خوبان می رسد

منتظردر انتظار مصلح خلق جهـان

جمع بیمـاران طبیبی بهر درمان می رسد

گوئیـا صوت ( انا الحق)می نوازد گوش را

نغمه جا ء الحق وصوت خوش الحان می رسد

عمر ما طی شد ولی آن گلعذار حق پرست

با همه اعوان وانصـار ومریدان می رسد


اینجانب مهدی جان پل صراط چشمهای توست
از چشمت که بیفتم دنیایم جهنم می شود
خیلی ممنون از نظرهای بسیار زیباتون
شنبه 10 خرداد 1393 02:39 ب.ظ
حرف تمام شهدای ما:مادر زمانی که خبر شهادتم راشنیدی گزیه نکن . زمان تشیع و تدفینم گریه نکن . زمان خواندن وصیتنامه ام گریه نکن . فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را و زنان ما عفت را فراموش میکنند مدیونتونیم شهدا
اینجانب
شهدا دعا داشتند، ادعا نداشتند؛
نیایش داشتند، نمایش نداشتند؛
حیا داشتند، ریا نداشتند؛
رسم داشتند، اسم نداشتند ...
اجرتان با شهدا
شنبه 10 خرداد 1393 02:26 ب.ظ
انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند را هرگز هراسی از فراموشی نیست چون که جاودانند
اینجانب
نعمت آسمان فقط باران نیست؛گاهی خدا دوستی را نازل می کند به زلالی باران.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
پخش زنده حرم وصیت شهدا